ÚPLŇKOVÉ MEDITACE NA MAKOVÉ HOŘE U SMOLOTEL a zpívání ÓM a JÁ JSEM

15.5.2019

 
Milí přátelé a kamarádi,

moc vás všechny zdravím zase po více než půl roce. Je to již několik let, co jsme začali jezdit v jarních a letních měsících v době měsíčních úplňků na mystické místo Makové hory u Smolotel, kde jsme společně trávili krásné chvíle při západech Slunce. A bude to tak i tento rok, rok 2019.

Chtěla jsem vás tedy pozvat na první

 ÚPLŇKOVOU MEDITACI SE ZPÍVÁNÍM ÓM a JÁ JSEM v sobotu 18.května od 20 hodin

Vše bude probíhat jako obvykle - Krátká řízená meditace, zpívání léčivé slabiky ÓM a JÁ JSEM asi 45 minut do západu Slunce, připraveno budou i nápoje na občerstvení a meditační obrázek, který maluji podle energie úplňku a jeho poselství pro nás, který potom můžeme použít doma pro meditaci.
Sejdeme se v 19.45hod u kostela P. Marie., parkovat je možné na Makové hoře i dole u hřbitova.

Za ta léta jsme si tyto setkání opravdu oblíbili a hlavně jsme získali zkušenost, jakou cenu mají pro nás tyto chvíle uvnitřnění a ponoření do svého srdce. A krásné místo Makové hory při západech Slunce nám zážitek ještě více prozáří.
Je tam opravdu krásně- za každého počasí je možné zažít krásné chvíle splynutí se vším a se všemi kolem sebe.
Stačí se jen správně obléknout.


Věřím, že s mnohými z vás se na Makové hoře uvidíme.
Když jsem mnohdy mluvila s některými z vás, zaznělo: " Uvidím, jak mi to vyjde". Právě tato setkání nás mimojiné učí i to, že čemu dáme svou prioritu, že to vyjít ne může, ale musí.
S takovou  pevnou klidnou jistotou  a poselstvím všemocné neomylnosti o Já JSEM vždy odcházíme z Makové hory - a to nám vydrží do té doby, než je toto naladění zase překryto každodenními starostmi a životem.
A proto se tam i vracíme, abychom si toto napojení obnovili, dokud se nám nestane automatickým.


Další termíny Úplňkových meditací budou  červen - pondělí 17.6., červenec úterý 16.7., srpen čtvrtek 15.8.,září sobota14.9. Vždy pošlu předem jen krátké připomenutí a upřesním čas podle západu Slunce

Přeji vám všem krásné jarní dny a ať se vám daří.

S úctou a úsměvem

Lela
Lenka Slavíkovácena za setkání je 150 Kč včetně meditačního obrázku A4

Pokud byste měli zájem o zaslání emailu před další meditací napiště na lela.slavik@seznam.cz