ÚPLŇKOVÉ MEDITACE NA MAKOVÉ HOŘE U SMOLOTEL a zpívání ÓM a JÁ JSEM

15.5.2019

 Všechny potřebné informace  najdete  v úvodním dopise, obrázky na webu jsou vždy z předcházejícího měsíce, pokud byste je chtěli získat zpětně, napište ,zašlu.
 
 Úvodní dopis
 
Milí přátelé a kamarádi,

moc vás všechny zdravím zase po více než půl roce. Je to již několik let, co jsme začali jezdit v jarních a letních měsících v době měsíčních úplňků na mystické místo Makové hory u Smolotel, kde jsme společně trávili krásné chvíle při západech Slunce. A bude to tak i tento rok, rok 2019.

Chtěla jsem vás tedy pozvat na první

 ÚPLŇKOVOU MEDITACI SE ZPÍVÁNÍM ÓM a JÁ JSEM v sobotu 18.května od 20 hodin

Vše bude probíhat jako obvykle - Krátká řízená meditace, zpívání léčivé slabiky ÓM a JÁ JSEM asi 45 minut do západu Slunce, připraveno budou i nápoje na občerstvení a meditační obrázek, který maluji podle energie úplňku a jeho poselství pro nás, který potom můžeme použít doma pro meditaci.
Parkovat je možné na Makové hoře i dole u hřbitova, je to pěkná procházka lesem i po cestě

Za ta léta jsme si tato setkání opravdu oblíbili a hlavně jsme získali zkušenost, jakou cenu mají pro nás tyto chvíle uvnitřnění a ponoření do svého srdce. A krásné místo Makové hory při západech Slunce nám zážitek ještě více prozáří.
Je tam opravdu krásně- za každého počasí je možné zažít krásné chvíle splynutí se vším a se všemi kolem sebe.Zpěvem posvátných slov budeme vnitřně očištěni, každý si vše prožije svým způsobem.
A možná, že tyto setkání budou pro vás  velkou motivací chtít tyto chvíle vnitřního ticha zažít čím dál častěji. Jsou to chvíle, které nás nemají odvést od reálného života, naopak, pomáhají nám ho prožít ve větší harmonii a naplnění.

Věřím, že s mnohými z vás se na Makové hoře uvidíme.

Když jsem mnohdy mluvila s některými z vás, zaznělo: " Uvidím, jak mi to vyjde". Právě tato setkání nás mimojiné učí i to, že čemu dáme svou prioritu, že to vyjít ne může, ale musí.
Pokud to bude vaše priorita, určitě se uvidíme a já budu moc ráda, když vám naše setkání přinesou
klid a pohodu do vašich dalších dnů

Další termíny Úplňkových meditací budou  červen - pondělí 17.6., červenec úterý 16.7., srpen čtvrtek 15.8.,září sobota14.9. Vždy pošlu předem jen krátké připomenutí a upřesním čas podle západu Slunce

Přeji vám všem krásné dny a ať se vám daří.

S úctou a úsměvem

Lela
Lenka Slavíkovácena za setkání je 150 Kč včetně meditačního obrázku A4

Pokud byste měli zájem o zaslání emailu před další meditací napiště na lela.slavik@seznam.cz - pro ty, které nemám v databázi